Kurumsal

Hakkımızda

Firmamız, 1985 yılından bugüne kadar, erkek giyim sektöründe üretim ve satış tecrübesiyle piyasanın öncülerinden olmuştur. 

Geçmişten gelen perakende tecrübemizle, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak işlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Kalite konusundaki hassasiyetimiz, kurulduğumuz günden itibaren her zaman önceliğimiz olmuştur. Gerek kumaş seçimi, gerekse dikiş ve kalıp tasarımları ile yaratıcı ve ilgi odağı olup, buradan aldığımız enerji ile, kaliteli ürünler üretmek ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile çalışma motivasyonu buluyoruz.

Firmamız tamamen yerli sermaye ile kurulmuş olup, yurt içi ve yurt dışı satış olarak müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Misyonumuz

Yenilikçi tasarımlarla, modayı takip eden, öncü çalışmalar yaparak her zaman dinamik ve güncel kalabilmek firmamızın temel misyonudur.

Vizyonumuz

Dünyada  erkek giyim sektöründe, yerli sermaye ile kurulmuş, akla ilk gelen  ve sektörünün ilk 5  firması olmak.

Kalite Politikamız

Üretim aşamasından son kullanıcıya ulaştırmaya kadar, hizmet verdiğimiz her alanda kaliteyi ilke edinmek en üste çıkarmak.

Çevreye duyarlı, sosyal sorumluluk bilincine sahip üretim gerçekleştirmek

Kaliteyi yaşam felsefesi haline getirip, hizmet verdiğimiz her alanda uygulamak

Son teknolojiyi çalışma alanımızın içinde tutup, tüm süreçlerimizde etkin olarak kullanmak.

Ürünlerimizi sunduğumuz yurt içi ve yurt dışı her ortamda, aynı standardı uygulayarak, yüzde yüz müşteri memnuniyeti yakalamak.